Податківці роз’яснили яким чином скасовується помилково проведена сума розрахунків через ПРРО.
Оновлений довідник програмної класифікації для використання у 2020 році
Скасування суб’єктом господарювання помилково проведеної суми через програмний реєстратор розрахункових операцій здійснюється двома шляхами:
- шляхом формування розрахункового документу повернення товару (фіскальний касовий чек видачі коштів)
- шляхом сторнування попереднього чеку та проведення операції продажу повторно.
За матеріалами ДПС
Вихід з карантину. Відпускні. Лікарняні + офіційний СЕРТИФІКАТ
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Книги обліку розрахункових операцій (КОРО) ведуть установи при проведенні готівкових розрахункових операцій у визначених законодавством ситуаціях. Розглянемо коли їх бюджетній установі вести обов’язково, а коли можна обійтися й без них?
РРО – це сфера, в якій час від часу відбуваються зміни. І вони постійні. Процедура реєстрації звичайних РРО спростилася за останні роки. Про реєстрацію РРО – тема даної консультації.
Облік касових і фактичних видатків в бюджетниій установі 2024 ➤ зразок картки аналітичного обліку касових видатків ➤ зразок картки аналітичного обліку фактичних видатків
Зразок акту про результати інвентаризації каси та грошових коштів допоможе вам правильно відобразити підсумки перевірки каси в установі.
Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.