Три ситуації з життя закупівельника: читайте рішення

Практика підсуває закупівельникам різні ситуації. Три з них експерти «Держзакупівель» проаналізували і написали до них консультації.

Ми ж бо хочемо, аби наші читачі в схожих ситуаціях діяли правильно. Читайте рішення на шпальтах журналу.

Ситуація 1

Микола Петрович нервово спав, поки тривав моніторинг закупівлі. Аудитори виклали висновок в системі лише на 15-й день і таки вказали на порушення. Складений аудиторами адмінпротокол ще більше рознервував Миколу Петровича. Він вирішив захищатися і оскаржив цей адмінпротокол до суду.

Чому Микола Петрович не правий?

Ситуація 2

Олег Олександрович оскаржив висновок аудиторів до суду. Він спокійно йшов на судове засідання, бо знав схожу судову практику. У підсумку Олег Олександрович досягнув бажаного — суд визнав висновок неправомірним.

Що не так вказали аудитори у висновку?

Ситуація 3

Ольгу Іванівну призначили уповноваженою особою. Вона перечитала положення про організацію та проведення закупівель установи і вирішила, що не буде сама визначати потребу в товарах, роботах і послугах. На зауваження заступника директора вона сказала, що це мають робити інші працівники установи.

Чи покарають за відмову Ольгу Іванівну?

Три ситуації з життя закупівельника: читайте рішення
Національна сертифікація з публічних закупівель — 2021В програмі: Закупівлі за новою редакцією Закону № 922 ► Планування ► Умови ТД ► Укладення договору ► Контроль та відповідальність + офіційний СЕРТИФІКАТ
Ви досвідчений закупівельник і в закупівлях вам немає рівних? Покажіть свій результат - пройдіть самоперевірку власних знань, щоб скоротити програму!

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
41415

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4758

Переговорна процедура закупівлі: 4 кроки та десяток застережень

Переговорна процедура закупівлі 2020 та її алгоритм простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися — обґрунтування, документи від учасника, кваліфікація, відсутність підстав для відхилення за статтею 17, забезпечення. Усі застереження та поради — у цій статті.
10722

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді