✔️У програмі: ► Контроль закупівель ► Взаємодія з аудиторами ► Моніторинг + Офіційний СЕРТИФІКАТ
Мінфін затвердив:
- форму висновку про результати моніторингу процедури закупівлі;
- порядок її заповнення.
Висновок складає у формі електронного документа посадова особа органу Держфінконтролю, яка провела моніторинг процедури закупівлі. Такий висновок, зокрема, має містити:
ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕЛІКУ ►►►
Орган держфінконтролю обов’язково має вказати норму, за якою він зобов’язує замовника усунути виявлені порушення, а також зобов’язання замовника їх усунути.
✔️ЛЕКТОР: ДУБРОВА Ярослава - експерт з питань публічних закупівель. ПРОГРАМА: ►Відкриті торги ►Переговорна процедура ► Відповідальність
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Мінекономіки роз’яснило (лист від 21.06.2023 № 33-11/282) особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.
Чи мають право аудитори вимагати, щоб замовник розірвав договір про закупівлю? Що робити в такій ситуації — покажемо на прикладах із судової практики.
Моніторинг закупівлі може початися внаслідок спрацювання ризик-індикаторів, які визначаються системою в автоматичному режимі на основі закладених алгоритмів. Індикатори ризиків допомагають Держаудитслужбі відібрати ті процедури закупівлі, у яких замовники припустилися порушення або ж потенційно можуть це зробити. Далі — такі процедури досліджують аудитори під час моніторингу закупівель та приймають остаточне рішення.
До вашої уваги приклади висновків аудиторів, коли тендерна документація не відповідає вимогам Закону; супровідні документи містять помилки; процедура закупівлі вибрана неправомірно. Аналізуйте і не повторюйте порушень
Який орган здійснює перевірки закупівель та як державні аудитори їх проводять - про це детальніше.