Коли можна змінювати істотні умови договору про закупівлю

Змінювати істотні умови договору про закупівлю після того, як сторони його підписали, і допоки не виконали зобов’язань у повному обсязі, можна лише у виняткових випадках.

Їх встановлює частина 5 статті 41 Закону № 922. З-поміж цих виняткових випадків — зміна умов договору у зв’язку із застосуванням частини 6 статті 41 Закону. Вона передбачає:

Дія договору про закупівлю може бути продовжена:
• на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року;
• в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році;
• якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.

Коли можна застосувати цю законодавчу норму — далі докладно.

Умови для 20%-вого продовження дії договору ►►►

Коли можна змінювати істотні умови договору про закупівлю
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультантка з публічних закупівель
Вносите інформацію щодо предмета закупівлі та номенклатури? Орієнтуйтеся на готові ПРИКЛАДИ для різних предметів закупівлі.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Толеранс в договорах про закупівлю

Іноді сторонам договору важко точно визначити кількість чи об›єм поставленого товару. У такій ситуації постачальник просить застосувати в договорі про закупівлю толеранс. Чи не буде це порушенням Закону про закупівлю?
7872

Продовження договору про закупівлю: як правильно

Треба провести дозакупівлю наприкінці року? Прочитайте 5 умов, коли можна продовжити дію договору про закупівлю на 20%, і готові рішення для 8 ситуацій, у яких можуть виникнути складнощі. Дізнайтеся, як довести законність зміни умов договору і яка відповідальність, якщо вимоги законодавства порушені
3879

Додаткова угода до договору про публічні закупівлі: види та зразки

Договорів не буває навіки. Тим більше в сучасних економічних реаліях. Уклавши договір навіть після проведення відкритих торгів через систему Prozorro може постати питання про зміну його умов. Додаткова угода до договору про публічні закупівлі – це шлях до зміни умов. Це може бути зміна істотних умов договору закупівлі, зміна ціни або додаткова угода на зменшення обсягів закупівлі. Як і коли її можна укласти та подати інформацію у даній консультації.
31267

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді