Продовження договору про закупівлю: як правильно

Автор
консультант з публічних закупівель, Київ
Треба провести дозакупівлю наприкінці року? Прочитайте 5 умов, коли можна продовжити дію договору про закупівлю на 20%, і готові рішення для 8 ситуацій, у яких можуть виникнути складнощі. Дізнайтеся, як довести законність зміни умов договору і яка відповідальність, якщо вимоги законодавства порушені

Готуємося до планування закупівель на наступний рік

Змінювати істотні умови договору про закупівлю після того, як сторони його підписали, і допоки не виконали зобов’язань у повному обсязі, можна лише у виняткових випадках. Їх встановлює частина 5 статті 41 Закону № 922. З-поміж цих виняткових випадків — зміна умов договору у зв’язку із застосуванням частини 6 статті 41 Закону. Вона передбачає:

Дія договору про закупівлю може бути продовжена:

  • на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року;
  • в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році;
  • якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.

Коли можна застосувати цю законодавчу норму - читайте докладно....

Рішення до ситуацій, що можуть виникнути під час зміни договору за частиною 6 статті 41 Закону № 992 - тут....

20%-ве продовження договору наприкінці 2020 року: як правильно

ПРОГЛЯНУТИ ЗОБРАЖЕННЯ

20%-ве продовження договору наприкінці 2020 року: як правильно

ПРОГЛЯНУТИ ЗОБРАЖЕННЯ

20%-ве продовження договору наприкінці 2020 року: як правильно

ПРОГЛЯНУТИ ЗОБРАЖЕННЯ

20%-ве продовження договору наприкінці 2020 року: як правильно

ПРОГЛЯНУТИ ЗОБРАЖЕННЯ

20%-ве продовження договору наприкінці 2020 року: як правильно

ПРОГЛЯНУТИ ЗОБРАЖЕННЯ

Стаття підготовлена за матеріалами журналу «Держзакупівлі»

Вебінарний марафон доя Дня бухгалтера

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді