Мораторій на перевірки Держпраці: на кого тепер не поширюється

Відповідно до змін, що відбулися у законодавстві України 04.12.2020, тимчасово, до кінця дії карантину, проведення органами держнагляду планових заходів нагляду дозволено виключно за діяльністю суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику.

ВЕБІНАР Апгрейд Порядку № 100: як Кабмін змінив розрахунок середнього заробітку

Мораторій на перевірки Держпраці: на кого тепер не поширюється

Також заходи державного нагляду (контролю) дозволено здійснювати у сфері дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Таким чином, перелік суб'єктів господарювання, що підлягають плановим заходам держнагляду на період дії карантину у 2021 році, наведено у Наказі Держпраці №158 з приміткою у графі «Ступінь ризику» – «Високий». Ознайомитись з Річним планом можна за посиланням.

За матеріалами Держпраці

Мораторій на перевірки Держпраці: на кого тепер не поширюється
ІРИНА ЧИГИР,головний редактор Експертус Головбух
Якнайшвидше перевірте свої цивільно-правові договори. Вилучіть із них усе, що дає підстави перекваліфікувати їх на трудові. Ризики претензій від контролерів зросли, причому одразу від двох відомств — ДПС і Держпраці. Читайте, через які формулювання у договорах організацію оштрафують на 50 тис. грн

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників – зміни з 01.12.2024

15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
14275

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
9895

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
13016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді