Змінять умови оренди державного та комунального майна у період воєнного стану

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Фонд держмайна оприлюднив проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2022 р. № 634».

умови оренди державного майна

Калькулятор середньооблікової чисельності штатних працівників

Постановою КМУ «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану» від 27.05.2022 № 634 (далі – Постанова № 634) встановлено ряд пільг з орендної плати для орендарів державного і комунального майна на період воєнного стану. Їх пропонують зменшити.

Наразі положенням пункту 7 Постанови № 634 встановлено, що на період воєнного стану у разі, коли залишкова балансова вартість об’єкта оренди, що є нерухомим майном, є меншою, ніж 10% його первісної балансової вартості, або інформація про залишкову балансову вартість такого об’єкта оренди відсутня, з метою розрахунку стартової орендної плати для проведення електронного аукціону на право оренди нерухомого майна балансоутримувач може не здійснювати переоцінку такого об’єкта оренди. Стартова орендна плата для проведення електронного аукціону в такому разі встановлюється з розрахунку 1 гривня за 1 кв. метр об’єкта оренди.

Пропонують змінити підхід до формування стартової орендної плати, зокрема, шляхом повернення необхідності здійснення оцінки потенційних об’єктів оренди для приведення їх вартості до ринкових умов.

Також переглянуть особливості повернення суми забезпечувальних депозитів.

Зауваження та пропозиції до проєкту Фонд держмайна прийматиме до 09.03.2024 на електронну скриньку (e-mail): [email protected].

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплати бюджетникам – 2024

Посадові оклади в бюджетних установах нині не великі. Однак збільшити заробіток працівників дають змогу інші виплати, як-то доплати, надбавки, премії. Саме про стимулюючі доплати і надбавки в бюджетних установах 2024 поговоримо докладно.
28770

Е-лікарняний: інструкція для бухгалтера 2024

Що треба знати про терміни оформлення та виплати допомоги з тимчасової непрацездатності та з вагітності та пологів на основі е-лікарняних – ці та інші пов’язані питання у даному огляді про електронні листки непрацездатності.
22417

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді