6 кроків — і Ви профі в розрахунках відпускних

Ваш безплатний доступ до курсів Вищої Школи Бухгалтерів

6 кроків — і Ви профі в розрахунках відпускних

Загальне правило: розрахунковий період для відпускних — 12 календарних місяців перед відпусткою (п. 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 № 100; далі — Порядок № 100). А якщо є правило, то куди ж без винятків? Усе залежить від конкретної ситуації.

Щоб не помилитися в розрахунку відпускних, скористайтеся алгоритмом від експерта школи. Всього шість кроків — і Ви профі в розрахунках. Алгоритм йде подарунком всім студентам Школи Головбуха для бюджетних установ на курсі Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2021.

Пройдіть тест нижче та дізнайтеся, чи потрібно вам навчання, щоб удосконалити свій рівень професійності. У випускників нашої Школи - найкращі результати в роботі. А ще - кожен випускник отримує СЕРТИФІКАТ державного зразка від Університету Ярослава Мудрого.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Навчання бухгалтерів у Вищій школі Головбуха

Навчальні курси бухгалтера у Вищій школі Головбуха для бюджетних установ розробили наші експерти спеціально для підвищення кваліфікації бухгалтерів. Опануйте тонкощі бухгалтерії від нарахування зарплати та податків до обліку та ревізій.
5202

Облік лікарських засобів та медичних виробів: приклади від експерта

Як МОЗ рекомендує ЗОЗ вести бухгалтерський облік медикаментів та медичних виробів – у публікації розглянемо загальні положення, що стосуються як медзакладів, що є бюджетними установами, так і реорганізованих медзакладів-КНП
37821

Облік грошових коштів

Кожній установі доводиться обліковувати грошові кошти. А облік грошових коштів в державному секторі, як ніде, жорстко регламентований. Тож розглянемо, як вести облік грошових коштів правильно
15628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді