Із 1 січня наступного року запрацюють оновлені норми Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV (далі — Закон № 996), що знімуть завісу таємниці з фінансової звітності.
Так, вони встановлюють, що фінансова звітність:
- не становить комерційної таємниці;
- не є конфіденційною інформацією;
- не належить до інформації з обмеженим доступом.
Якщо, звичайно, не йдеться про окремі випадки, передбачені законом.
Окрім того, на фінансову звітність не розповсюджується заборона щодо поширення статистичної інформації.
Нагадаємо, що Закон № 996 зобов’язаний змінами Закону України від 05.10.2017 № 2164-VIII.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
У статті розглянемо як списувати інші необоротні матеріальні активи і які форми актів та бланки застосовати при цьому.
Форма № 4-ПН стосується масового вивільнення працівників. Перевірте, чи ви маєте звітувати за нею та вчасно подайте звіт. Зразок заповнення від експерта - у статті
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Звіт про власний капітал (форма № 4-дс) – один зі звітів, які подають у складі річної фінансової звітності. У статті експерт розкаже все про інформацію, яку слід розкривати у цьому звіті, а також на зразку покаже, як заповнювати його рядок за рядком.