Завтра, 10.05.2025, наберуть чинності зміни до деяких законів України щодо удосконалення механізмів управління та списання військового майна
Списуєте непридатне чи знищене майно? Зосередьтесь на нюансах. Які документи потрібні? Як отримати дозвіл? Що врахувати під час оформлення брухту, відходів і запасів? Пояснюємо просто і по-діловому. На вебінарі від «Головбух Бюджет» — лише актуальні поради без зайвої теорії.
Із 22 лютого 2025 року діє оновлений Порядок списання державного майна. Які новації запровадили урядовці, підкажемо у відео
Що робити, якщо залишкова вартість основних засобів – 0,00 грн., ліквідаційна вартість – 0,00 грн.
Роз'яснення щодо бухгалтерського обліку та оцінки запасів в бюджетних установах.
Набув чинності Закон «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» щодо спрощення процедури списання військового майна».
Роз'яснення щодо особливостей проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей та коштів під час проведення податкових перевірок.
Чи підлягають амортизації у податковому обліку основні засоби, безоплатно отримані платником податку - роз'яснення.
Які підтверджуючі документи щодо знищення або зруйнування основних виробничих або невиробничих засобів, подані до контролюючого органу, є підставою для не нарахування податкових зобов’язань з ПДВ - роз'яснення.
У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт № 10039 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» щодо спрощення процедури списання військового майна».