Набув чинності закон про спрощення списання військового майна

Набув чинності Закон «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» щодо спрощення процедури списання військового майна».

Набув чинності закон, який спрощує процедури списання військового майна

ШПАРГАЛКА БУХГАЛТЕРА НА 2024 РІК

Минуло 4 місяці після голосування у Верховній Раді за законопроєкт № 10039 від 13.09.2023 про зміни до статті 4 Закону «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» щодо спрощення процедури списання військового майна». Тепер він набуває чинності, повідомляє Міністерство оборони.

Згідно з нормами нового Закону, командири військових частин отримують реальні повноваження списувати під час дії воєнного стану військове майно своїм наказом (крім зброї). Гранична вартість одиниці військового майна або за одним актом списання – до 1 700 000 гривень. Списання можливе без затверджень та погодження з посадовими особами вищих рівнів, правоохоронними органами чи спеціальним правоохоронним формуванням у складі Збройних Сил України. Очікується, що це значно зменшить бюрократію та зробить процедури списання військового майна простішими та прозорішими.

Міністерство оборони вже завершує підготовку підзаконних актів, які повністю реалізують норми закону. Не пізніше ніж за тиждень всі технічні питання для спрощення відповідних процедур будуть вирішені.

Джерело: офіційний сайт МОУ

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Списання кредиторської заборгованості бюджетних установ

Кредиторська заборгованість – не завжди показник прогалин у діяльності установи. Інколи складається так, що віддавати борг просто нікому й він продовжує «висіти» на балансі. Як правильно провести списання кредиторської заборгованості? Відповідаємо.
13348

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
277985

Методика розрахунку орендної плати: визначаємо розмір, індексуємо, розподіляємо

За оренду державного/комунального майна орендарі сплачують орендну плату установі – орендодавцю/балансоутримувачу. Розмір її за перший місяць/добу/годину визначає договір оренди. Та перед укладенням договору орендодавець/балансоутримувач має визначати її розмір. Як визначити/розрахувати орендну плату розглянемо далі.
24647

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді