Код бюджетної класифікації для сплати штрафних санкцій

343

Запитання

До якого контролюючого органу та за якими кодами бюджетної класифікації сплачуються суми штрафних санкцій, встановлені пп. 120.3 та 120.4 ст. 120 Податкового кодексу України?

Відповідь

При застосуванні контролюючим органом штрафних санкцій, встановлених пп. 120.3 та 120.4 ст. 120 Податкового кодексу України, використовується код бюджетної класифікації 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції».

Які штрафи і відповідальність передбачені за неоприлюднення інформації на Є-дата

Крім того зазначаємо, що реквізити бюджетних рахунків містяться на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Код бюджетної класифікації для сплати штрафних санкцій

ЗІР, категорія 137.10

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
52719

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
240840

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
24735

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
43919