Аліменти у формі 1ДФ для подальшої виплати стягувачу

556

Запитання

Як відобразити в формі 1ДФ суми аліментів, які установа утримала з фактичного заробітку працівника на підставі постанови виконавця для подальшої їх виплати стягувачу?

Відповідь

Суми аліментів, які установа утримала з фактичного заробітку працівника на підставі постанови виконавця та перерахувала виконавчій службі для подальшої їх виплати стягувачу, має відображати форма 1 ДФ під ознакою доходу «140» із зазначенням реєстраційного номера облікової картки стягувача.

Аліменти у формі 1ДФ для подальшої виплати стягувачу

ЗІР, категорія 103.25

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2987

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100185

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51397

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81707