Відповіді на запитання за темою Звітність бюджетних установ

Як відображати в додатку 4ДФ працівників, які перебувають у неоплачуваних відпустках
Чи відображати в графі «Працювало за трудовими договорами» додатка 4ДФ до Розрахунку кількість працівників, які перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами, із догляду за дітьми, у відпустці без збереження зарплати тощо та за якими у звітному періоді не нараховували доходи за ознакою «101»?
854
Яку фінзвітність подавати у разі ліквідації установи
Бюджетна установа припиняє свою діяльність у зв’язку з перетворенням у комунальне некомерційне підприємство. У якому обсязі ця установа повинна скласти інші форми фінансової звітності та подати їх до органу Казначейства разом із ліквідаційним балансом?
9508
Як показати в Податковому розрахунку донарахування ЄСВ
У вересні 2020-го працівникові організації скасували інвалідність. Однак ЄСВ до квітня нараховували за ставкою 8,41%. Чи можна провести донарахування ЄСВ за вересень 2020-го — березень 2021-го в Податковому розрахунку у квітні 2021-го? Як це відобразити і яка відповідальність за помилку?
1482
Звільнення з відпустки по догляду: як відобразити в Розрахунку компенсацію за невикористану відпустку
Працівниця, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, звільняється на підставі власної заяви без виходу на роботу. Як правильно відобразити в Податковому розрахунку суму доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і суми утриманого з них податку, а також нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок) та компенсації за невикористану відпустку, нараховану працівниці у зв’язку зі звільненням?
6205
Працівниця зі спецстажем перебуває у відпустці по догляду: чи звітувати в додатках Д1 та Д6 до Розрахунку
Жінка, яка працевлаштована на робочому місці, за яким обліковують спецстаж, перебуває у відпустці по догляду за дитиною до трьох років. Чи потрібно роботодавцеві протягом періоду такої відпустки відображати факт перебування із працівницею в трудових відносинах у додатках Д1 та Д6 до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок), якщо протягом цього періоду роботодавець не нараховує їй доходів та не сплачує ЄСВ?
5574