Чи можна за один день надіслати декілька декларацій в податкову

395

Запитання

Чи можна протягом дня надсилати декілька форм е-звітності та яка при цьому звітність буде вважатись «оригіналом»?

Відповідь

Детальний матеріал

ЄСВ 2023

Переглянути

Чи можна протягом дня надсилати декілька форм е-звітності

ШПАРГАЛКА БУХГАЛТЕРА НА 2023 РІК

ДПС повідомляє, що податкова декларація, розрахунок, звіт (далі – податкова декларація) – документ, що подається платником податків у строки, встановлені законом. На підставі декларації здійснюється нарахування та/або сплата грошового зобов’язання, у тому числі податкового зобов’язання або відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків).

Додатки до податкової декларації є її невід’ємною частиною (абз. 4 п. 46.1 ст. 46 ПКУ).

У Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами зазначено, якщо платником податків надіслано до контролюючих органів кілька примірників одного електронного документа (у разі виправлення, неотримання першої квитанції тощо), оригіналом вважається електронний документ, надісланий до контролюючих органів останнім до закінчення граничного строку, встановленого законодавством для подання такого документа, за умови, що його було сформовано правильно та прийнято (зареєстровано), про що автору надійшла друга квитанція про прийняття.

Тобто немає обмежень щодо надсилання протягом одного дня декількох звітних документів в електронному вигляді за різними податковими деклараціями. Платник податків має право повторно відправляти декларації у разі виправлення помилок до закінчення їх граничного строку подання, вказавши при цьому тип документа «звітний новий».

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54810

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2548

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51492