Як розрахувати погодинну орендну плату?

554

Запитання

Як розрахувати погодинну орендну плату?

Відповідь

При визначенні розміру орендної плати керуємося Методикою розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786(далі — Методика).

Спочатку розраховуємо розмір річної орендної плати. Потім на його основі встановлюємо розмір орендної плати за базовий місяць оренди — останній місяць, за який визначено індекс інфляції, — який фіксуємо в договорі оренди. Далі з урахуванням розміру орендної плати за базовий місяць оренди розраховуємо розмір орендної плати за перший та наступні місяці оренди (абз. 1 п. 4 Методики).

►Розраховуємо обсяг спожитих орендарем послуг

Якщо строк оренди менший чи більший за одну добу або один місяць, то на основі розміру місячної орендної плати розраховуємо добову. В разі необхідності — на основі розміру добової орендної плати розраховуємо погодинну орендну плату.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54516

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228636