Як розрахувати погодинну орендну плату?

844

Запитання

Як розрахувати погодинну орендну плату?

Відповідь

При визначенні розміру орендної плати керуємося Методикою розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786(далі — Методика).

Спочатку розраховуємо розмір річної орендної плати. Потім на його основі встановлюємо розмір орендної плати за базовий місяць оренди — останній місяць, за який визначено індекс інфляції, — який фіксуємо в договорі оренди. Далі з урахуванням розміру орендної плати за базовий місяць оренди розраховуємо розмір орендної плати за перший та наступні місяці оренди (абз. 1 п. 4 Методики).

►Розраховуємо обсяг спожитих орендарем послуг

Якщо строк оренди менший чи більший за одну добу або один місяць, то на основі розміру місячної орендної плати розраховуємо добову. В разі необхідності — на основі розміру добової орендної плати розраховуємо погодинну орендну плату.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Онлайн-курси з бухгалтерського обліку для бюджетних установ

Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів бюджетної сфери онлайн. Навчання у Вищій школі Головбуха — це практичні заняття з обліку, зарплат, податків та ревізій. Отримайте нові навички від експертів та сертифікат!
6139

Як оформити передачу комунального майна ОМС: облік і проведення

Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті
42911

Благодійна допомога ОМС

Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
17205

Положення про облікову політику бюджетної установи 2025

Облікова політика без помилок — реальність. У статті експерт пояснив найважливіше про наказ про облікову політику та положення про облікову політику. Скористайтеся готовим зразком і працюйте комфортно.
121344

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді
395417