Відпустка по догляду за дитиною у Звіті з ЄСВ

1461

Запитання

Чи потрібно відображати календарні дні відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку в реквізиті 14 таблиці 6 Звіту з ЄСВ?

Відповідь

Не потрібно додатково відображати інформацію про кількість календарних днів зазначеної відпустки у реквізиті 14 «Кількість календарних днів без збереження заробітної плати» таблиці 6 Звіту з ЄСВ, навіть якщо подаєте таку таблицю з інших підстав і в ній зазначаєте інформацію щодо працівника.

►Переведення на нове місце роботи. А компенсація за невикористану відпустку де?

Якщо протягом звітного місяця працівникові надали відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку або така відпустка скінчилася, відобразіть це в таблиці 5 Звіту з ЄСВ за такий звітний місяць.

Детальніше читайте за посиланням.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
325383

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
80893

Розрахунок відпускних на прикладах 2024

Тримайте алгоритм нарахування відпускних для виплати працівникові. Розглянемо, що потрібно врахувати бухгалтеру, аби провести розрахунок відпускних у 2024 році з урахуванням останніх змін у правилах розрахунку середньої зарплати та обставин воєнного стану.
55790