Що робити з доплатою за категорію, якщо сестру медичну 1 категорії тимчасово перевели на посаду сестри медичної старшої 2 категорії?

449

Запитання

Що робити з доплатою за категорію, якщо сестру медичну 1 категорії тимчасово перевели на посаду сестри медичної старшої 2 категорії?

Відповідь

Якщо працівник виконує обов’язки тимчасово відсутнього працівника, який займає вищу посаду, до нього застосовують тимчасове замісництво.

►Якою буде мінімальна заробітна плата 2018 року

Тимчасовому заміснику виплачують різницю між його фактичним посадовим окладом та посадовим окладом відсутнього працівника. Зауважимо, що штатним заступникам, помічникам відсутніх працівників (у разі відсутності посади заступника) різницю в окладах не виплачують.

►Перевірте себе в правильності нарахування зарплати педпрацівників дитячих садків

Розміри посадових окладів визначаємо за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки (п. 1.4 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519). Ці тарифні розряди залежать від кваліфікаційної категорії. Їх встановлюють за Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплати педпрацівникам у 2024 році

Які доплати встановлені педагогам в 2024 році – з’ясуємо з експертом. Розміри, порядок та умови встановлення підвищень посадових окладів і доплат педпрацівникам у державних та комунальних закладах освіти – у матеріалі.
31989

Доплати бюджетникам – 2024

Посадові оклади в бюджетних установах нині не великі. Однак збільшити заробіток працівників дають змогу інші виплати, як-то доплати, надбавки, премії. Саме про стимулюючі доплати і надбавки в бюджетних установах 2024 поговоримо докладно.
28774

Е-лікарняний: інструкція для бухгалтера 2024

Що треба знати про терміни оформлення та виплати допомоги з тимчасової непрацездатності та з вагітності та пологів на основі е-лікарняних – ці та інші пов’язані питання у даному огляді про електронні листки непрацездатності.
22417