Виправлення платником податку помилок поданої раніше декларації, в результаті чого збільшується раніше задекларована сума бюджетного відшкодування

580

Запитання

Показники якої колонки уточнюючого розрахунку до раніше поданої декларації з ПДВ відображаються у додатку 3 та додатку 4 до уточнюючого розрахунку, у разі виправлення платником податку помилок у рядках поданої раніше декларації з ПДВ, в результаті чого збільшується сума бюджетного відшкодування, або помилок, які не впливають на суму бюджетного відшкодування?

Відповідь

У випадку виправлення платником податку помилок у рядках поданої раніше декларації, в результаті чого збільшується раніше задекларована сума бюджетного відшкодування (рядок 20.2), у додатку 3 та додатку 4, які подаються у складі уточнюючого розрахунку, відображаються вартісні показники (сума збільшення), які відповідають даним з колонки 6 рядка 20.2 уточнюючого розрахунку.

У випадку заповнення уточнюючого розрахунку при виправленні помилок, в результаті чого зменшується сума бюджетного відшкодування, кожна конкретна ситуація потребує детального аналізу податкової звітності та наявності інформації щодо повернутої платнику податку суми бюджетного відшкодування, а тому платник податків має можливість звернутись за отриманням індивідуальної податкової консультації в порядку, передбаченому ст. 52 Податкового кодексу України з детальним описом ситуації.

Як зміниться нарахування ЄСВ 2018 року

У разі виявлення помилки у додатку 4 до раніше поданої декларації з ПДВ в реквізитах банківського рахунку, платник податку зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок, графи 4 та 5 якого мають однакові показники, графа 6 – відповідно нульове значення показника, до якого додати додаток 4, в якому заповнюються виправлені реквізити банківського рахунку, період та задекларована сума бюджетного відшкодування.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 101.24

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34259

ЄСВ 2025: ставка, сплата, звітність

ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску.
12925

Рахунки ЄСВ 2025

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
6686

Земельний податок: сплата, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю у 2025 році
111320

Транспортний податок 2025: ставка, облік, декларація

Транспортний податок у 2025 році: дивіться перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2025 – у статті
22374