Нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів та ЄСВ

675

Запитання

Які нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів та ЄСВ

Відповідь

ДПС інформує, що з 01.01.2022 діють нові бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету та ЄСВ, відкриті Казначейством на рівні областей та м. Києва.

Рахунки за кодами класифікації доходів, які були відкриті в 2021 році для сплати податків до Державного бюджету, з 01.01.2022 — закриті. У зв’язку з цим кошти, сплачені платниками з 01.01.2022 на старі рахунки із зарахування податків, зборів до державного бюджету, не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження. Для ознайомлення з новими реквізитами рахунків необхідно на офіційному вебпорталі ДПС обрати розділ «Бюджетні рахунки», відповідний регіон (область/місто) та обрати посилання на реквізити потрібних рахунків.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
76159

Звіт ЄСВ 2024: зразок заповнення та бланк

Звіт ЄСВ – так до сих пір часто називають Податковий розрахунок, що містить дані не лише про ЄСВ, але й про ПДФО та військовий збір. До вашої уваги склад Звіту ЄСВ і приклади заповнення окремих його додатків. На що слід звернути увагу, аби не помилитися?
132594

Військовий збір 2024

Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
5106

Відрахування із заробітної плати 2024

У консультації мова піде про ті суми, які відраховуються із заробітної плати працівників. Це зокрема податки, аліменти, штрафи, добровільні відрахування. Як визначити відрахування із заробітної плати, як про них звітувати та якими є бухгалтерські проведення для утримань із заробітної плати у бюджетних установах.
1937

ЄСВ 2024

Законом про Держбюджет-2024 (закон № 3460-IX) встановлено нові підвищені розміри мінімальної заробітної плати, окрім цього в Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт, який повноваження податківців з адміністрування ЄСВ 2024 року передає Пенсійному фонду України. Розглянемо що таке єдиний соціальний внесок та як він зміниться у 2024 році та які новації з ЄСВ слід очікувати.
17466