Неповний робочий день для осіб з інвалідністю – обов'язок чи право роботодавця

597

Запитання

Неповний робочий день для осіб з інвалідністю – обов'язок чи право роботодавця?

Відповідь

робочий день для осіб з інвалідністю

ВИРОБНИЧИЙ КАЛЕНДАР 2023

Державна служба України з питань праці пояснює, як реалізувати право осіб з інвалідністю на неповний робочий день або робочий тиждень.

Служба наголошує, що роботодавець зобов’язаний встановити пільгові умови праці за бажанням працівника-інваліда. Оплата праці здійснюється пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку.

Зменшення робочого часу встановлюється шляхом:

  • зменшення тривалості щоденної роботи;
  • зменшення кількості днів роботи протягом тижня або одночасного зменшення кількості днів і тривалості щоденної роботи.

Ключовий момент – домовленість між роботодавцем і особою з інвалідністю, але має бути дотримано мінімальних державних гарантій щодо оплати праці.

Якщо індивідуальна програма інваліда передбачає зменшену тривалість робочого часу, роботодавець зобов’язаний створити такі умови.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86868

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10418