Відповіді на запитання за темою Основні засоби

Країна-окупант завдала збитків: куди звертатися та як обліковувати
Керівник установи, будівлю якої країна-окупант зруйнувала обстрілами, провів інвентаризацію та оцінку майна, передав матеріали правоохоронним органам, поінформував місцеві органи влади, установу вищого рівня та подав інформаційне повідомлення до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій. Куди ще потрібно звернутися та як відобразити в бухобліку виявлені шкоду та збитки?
823
Як обліковувати сантехніку
Бюджетна установа придбала умивальник і комплектуючі до нього: сифон, картридж, кріплення і змішувач. Чи потрібно обліковувати умивальник на субрахунку 1113 «Малоцінні необоротні матеріальні активи» і присвоювати інвентарний номер? Якщо ні, то на якому субрахунку обліковувати таку сантехніку?
9307
Нормативна VS експертна оцінки: за якою вартістю обліковувати земельну ділянку
У зв’язку з реорганізацією розформована селищна рада передала нам, раді сформованої територіальної громади, земельну ділянку і до документації приклала її нормативну грошову оцінку. Як та за якою вартістю обліковувати земельну ділянку? Зараховувати на субрахунок 1011 «Земельні ділянки» за нормативною грошовою оцінкою чи обліковувати на позабалансовому рахунку, поки не проведемо експертну грошову оцінку?
1431
Чи може ОТГ оприбуткувати отримані без оплати від сільради ОЗ як МНМА
ОТГ отримала від сільської ради, що ліквідовується, без оплати основні засоби. Чи може ОТГ їх оприбуткувати з огляду на первісну (переоцінену) вартість як МНМА, якщо вартісні критерії, встановлені в обліковій політиці ОТГ, це робити дозволяють?
488
Як відобразити в обліку ліквідаційну вартість об’єкта, якщо закінчився строк його експлуатації
Як відобразити в обліку ліквідаційну вартість (далі— ЛВ) об’єкта основних засобів (далі — ОЗ) у зв’язку з тим, що закінчився строк його експлуатації. До цього ЛВ не визначали ані під час продовження експлуатації об’єкта, ані під час його подальшого списання.
415