У період воєнного стану бюджетні установи постійно отримують як благодійну, так і гуманітарну допомогу. Оформити і використати такі види допомоги — та ще дилема, адже нормативка прописує для цього різні механізми. Як бюджетним установам зробити все правильно і не припуститися нецільового використання допомоги, які дані занести до бухгалтерських регістрів та форм звітності — у вебінарі.
ПРОГЛЯНУТИ ЗАПИС ВЕБІНАРУ ⏩
ПРОГРАМА
1. Як документувати отриману гуманітарну та благодійну допомогу
2. На яку мету можна використати отриману допомогу
3. Які господарські операції відобразити в бухобліку
4. Як відобразити у звітності
Крокуємо до перемоги разом! Ми розуміємо, як важлива зараз підтримка, як і на передовій, так і для економіки України. Щоб Ви працювали спокійно, надаємо Вам знижку на передплату фахових видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» на рік або півроку.
Ви матимете готові рішення робочих питань актуальні і під час воєнного стану, і після перемоги.
Обговоріть передплату з вашим менеджером: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні) або напишіть у чат. Працюйте спокійно.
У статті розглянемо як списувати інші необоротні матеріальні активи і які форми актів та бланки застосовати при цьому.
У статті поговоримо про облік основних засобів в бюджетних установах. З'ясуємо, як відображати їх придбання, амортизацію, реконструкцію, модернізацію, поліпшення, ремонт, переоцінку вартості, дооцінку й відновлення корисності, уцінку й втрата від зменшення корисності, вибуття та списання в бухобліку
Інвентаризація в бюджетних установах – це можливість забезпечити достовірність даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Щоб її провести без помилок, варто належно оформити документи. У цій добірці ми зібрали всі необхідні бланки інвентаризації та підказки по їх заповненню.
Як передати товарно-матеріальні цінності новій матеріально відповідальній особі.
Звіряти стан розрахунків з дебіторами – обов’язок установи. Та як зафіксувати результати звірки правильно? Пропонуємо готовий Акт звірки розрахунків – зразок.