Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Автор

СІЧКАРЕНКО Катерина

керівник маркетингової групи Експертус Головбух
Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.

всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023: незламні

Професія бухгалтера – одна із найважливіших сьогодні. Вона потребує неабиякої підготовки, уміння застосувати свої знання на практиці, знаходити виходи навіть із тих ситуацій, де, звалося б, їх немає. Під час блекаутів змогли вистояти саме ті підприємства, де, без перебільшення, SuperГОЛОВБУХи допомагали керівникам зберегти компанії.

Редакція тижневика «Головбух» вирішила провести захід, спрямований на популяризацію професії бухгалтера, розуміння її цінності в суспільстві, а також на визнання тих бухгалтерів, які мають багаторічний досвід, невпинно навчаються, проходять курси бухгалтера і на своєму прикладі показують усій Україні, який він – SuperГОЛОВБУХ!

Церемонія нагородження лауреатів Премії SuperГоловбух 2023

Протягом 2023 року пройшли два етапи Всеукраїнської премії SuperГоловбух: інтелектуальна гра та фінальне тестування.

Усього участь у Премії взяли 1015 бухгалтерів з усіх куточків України.

Є учасники з кожної області, навіть з Луганської є 3 учасники.

Найактивніші області: Київська – 14%, м. Київ – 11%, Дніпропетровська – 8%, Львівська – 7%, Харківська і Вінницька – по 5%.

географія учасників премії SuperГОЛОВБУХ 2023

Географія участі у Премії охопила весь світ:

звідки учасники премії SuperГОЛОВБУХ 2023

У першому турі учасники проходили інтелектуальну гру та писали есе «Чому саме я SuperГоловбух». За результатами І туру вкарбувалися в історію імена ТОП-100 кращих бухгалтерів України 2023.

Бухгалтери у своїх есе розвінчали міф, що професія бухгалтера – це сухі цифри. Усі писали, що професія – однозначно творча! Проте й жалілися, що фантастично недооцінена: «Нам не аплодують захоплені натовпи шанувальників. Нам взагалі ніхто не аплодує. Навіть наше безпосереднє керівництво після чергової успішно пройденої перевірки і порятунку компанії». А ось це теж має стати міфом. Всеукраїнська премія SuperГоловбух саме для того, щоб вшанувати бухгалтерію кожного підприємства, яка тримає наш економічний фронт, для того, щоб кожен бухгалтер почув оплески!

Хто ж посів призові місця?

Фіналісти премії SuperГОЛОВБУХ 2023

ТОП-10 кращих із кращих Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023:

Бучко Наталія Володимирівна

Головний бухгалтер

Винник Олена Михайлівна

Фінансовий директор

ГО ВІ «Станція Харків»

Клименко Людмила Василівна

Головний бухгалтер

ТОВ «ЛАКІ-СТАР»

Корнієнко Олександра Миколаївна

Головний бухгалтер

Полтававодоканал

Лісовол Людмила Романівна

Головний бухгалтер

КНП «Березанська ЦРЛ» БСР

Мазур Тетяна Петрівна

заступник директора

ПП ТРЕЙД МІКРО

Третяк Людмила Олександрівна

Головний бухгалтер

ТОВ «ЛУЦЬКТЕХНОБУД»

Пісоцька Ірина Анатоліївна

Заступник головного бухгалтера

ТОВ «ЕТЕРНА ЛО»

Скибинська Лариса Олексіївна

Головний бухгалтер

ТОВ «БРАВО ЛІФТ»

Шинкарьова Дарія Олександрівна

Бухгалтер

ТОВ «Партнерські Рішення»

Вітаємо і пишаємося!

Імена трьох переможців Премії журі тримало у таємниці, і саме в Міжнародний день бухгалтера країна дізналася, хто саме досяг бухгалтерського Олімпу.

Ось вони, найкращі бухгалтери України в 2023 році, знайомтеся!

Наталія Бучко переможець всеукраїнська премії SuperГОЛОВБУХ 2023⭐️ І місце – Наталія Бучко, заступник головного бухгалтера, м. Львів.
Ірина Пісоцька переможець всеукраїнська премії SuperГОЛОВБУХ 2023⭐️ ⭐️ ІІ місце – Ірина Пісоцька, заступник головного бухгалтера, м. Київ.
Людмила Клименко переможець всеукраїнська премії SuperГОЛОВБУХ 2023⭐️ ⭐️ ⭐️ ІІІ місце – Людмила Клименко, головний бухгалтер, м. Харків

переможці всеукраїнської премії SuperГОЛОВБУХ 2023

Ми пишаємося вами, бо ви не побоялися пройти складні завдання, боротися за приз. Дякуємо за участь та чекаємо вас на Премії в наступному році!

скачати посадову інструкцію