Маєте сумніви, чи переходити на е‑документообіг? Покажемо користь

UA RU
Стаття-подарунок від журналу «Головбух Бюджет»
Автор
експерт з ЕДО, Київ
Електронний документообіг — сучасна законна альтернатива паперовим документам. Пояснимо, чому організаціям варто перейти на нього та як це зробити

Щоразу більше документів набуває електронного вигляду. Розширюється коло контрагентів, що хочуть обмінюватися юридично значущою інформацією за допомогою програмного забезпечення та без паперових носіїв. З кожним днем зростають обсяги обов’язкової електронної звітності.

Відповідати сучасним потребам наразі допомагають системи електронного документообігу (СЕД) — як внутрішнього, так і зовнішнього. Вони забезпечують оперативний гарантований обмін документами, суттєво скорочують витрати та пришвидшують комунікацію з контрагентами.

Чи легітимний електронний документообіг (ЕДО)? Так. Звернімося до законодавчих положень. Прощавай, Господарський кодексе! Як зміняться правила гри?

Що передбачає законодавство

ЕДО — сукупність процесів створення, оброблення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, використання та знищення електронних документів, які виконують із застосуванням перевірки цілісності та за потреби з підтвердженням факту одержання таких документів.

Будь-яка організація може використовувати ЕДО 

Як визначити оптимальну форму діловодства для організації

ЕДО обирають організації різних масштабів та галузей. А для організацій з великою кількістю контрагентів або багатьма підрозділами, що постійно обмінюються численними документами, ЕДО вже став життєво необхідним

Статичний блок для статей

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді