НАДС оголосило про старт нових умов праці держслужбовців з 1 січня 2023 року

Реформа оплати праці державних службовців невідворотна: старт нових умов оплати праці – з 1 січня 2023-го. Про це йшлося під час засідання Урядового комітету в рамках розгляду проекту розпорядження КМУ «Про проведення класифікації посад держслужби у державних органах, напрацювання та запровадження нової моделі оплати праці».

Допомогатор

Калькулятор стажу державної служби, служби в ОМС та приведеної дати


 надсПозицію НАДС представила Голова Агентства Наталія Алюшина. Проектом акта пропонується дорожня карта, щоб запровадити оновлену систему оплати праці.

Мова йде про затвердження Урядом каталогу типових посад і відповідних критеріїв, розробку онлайн-курсу щодо застосування методики класифікації, здійснення фінансових розрахунків для запровадження нової системи оплати праці.

Найближчим часом, після врахування редакційних правок, проект акта розглянуть на засіданні Кабінету Міністрів України.

Питання реформи оплати праці держслужбовців є надзвичайно важливим. Агентство регулярно отримує значну кількість звернень громадян, які працюють у державних органах або претендують на відповідні посади. Окрім того, соціальними партнерами подано відповідну петицію (https://petition.president.gov.ua/petition/124882), що наразі отримала більше 23,8 тисяч підписів.

Джерело: НАДС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
59119

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67556

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
49277

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
71724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді