Як продовжити термін 180-денного «зеленого» сертифікату у додатку Дія?

Якщо ви згенерували сертифікат про повну вакцинацію влітку, то за правилами МОЗ підтягнувся документ, дійсний протягом 180 днів. Трохи згодом термін дії СOVID-сертифікатів збільшився до 1 року.

Як продовжити термін 180-денного «зеленого» сертифікату у додатку Дія?


Проте Дія не зберігає та не редагує дані, а тільки підтягує їх з відповідних реєстрів. Тож якщо ваш «зелений» COVID-сертифікат у Дії дійсний лише 180 днів, то його треба згенерувати заново

Розповідаємо, як це зробити:
  • зайдіть у застосунок Дія та авторизуйтеся;
  • натисніть Послуги > COVID-сертифікати;
  • виберіть потрібний тип сертифіката;
  • поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних.
От і все! Як тільки Дія знайде ваші сертифікати, вони з‘являться поруч з іншими цифровими документами І найголовніше — новий сертифікат буде дійсний 1 рік замість 180 днів


Джерело: Telegram-канал Дія

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263141

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3093

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54676

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді