Мінінфраструктури оприлюднило проект постанови щодо порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим

На сайті Міністерства інфраструктури України з’явилося повідомлення об оприлюдненні та текст проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціальнокультурної сфери».

Мінінфраструктури оприлюднило проект постанови щодо порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим


Проект постанови розроблено з метою визначення порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству інфраструктури України на 2022 рік у загальному фонді державного бюджету на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціальнокультурної сфери.

Проектом акта визначається механізм надання та використання коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктурних проектів та розвитку об’єктів соціально-культурної сфери. Проектом акта передбачено, що субвенція надається за такими напрямками:

  1. реалізацію проектів будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) та ремонту об’єктів комунальної власності (за винятком адміністративних будинків), транспортної інфраструктури та розроблення та коригування проектної документації, проведення експертизи проектів в установленому порядку;
  2. придбання медичного обладнання, зокрема спеціального призначення;
  3. придбання обладнання та комунального транспорту, зокрема спеціального призначення;
  4. завершення проектів будівництва із строком реалізації від одного до трьох років, упровадження яких розпочато у попередні роки – у разі їх відповідності цим Порядку та умовам;
  5. придбання мультифункціональних спортивних майданчиків;
  6. здійснення заходів щодо соціально-економічного та культурного розвитку регіонів.

Проект акта розміщено на офіційному вебсайті Мінінфраструктури, з метою проведення публічних консультацій відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Проект постанови доступний для ознайомлення за посиланням: https://mtu.gov.ua/files/ПРОЄКТ%20ПКМУ%2017.01.pdf

Джерело: Міністерство інфраструктури України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9258

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3791

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872