Чи звільняє карантин від атестації робочих місць

Як реагують ревізори, якщо бухгалтер бюджетної установи нарахує працівникам доплату за несприятливі умови праці без проведення атестації робочих місць?

Чи звільняє карантин від атестації робочих місць

Реакція ревізорів

Законодавство не продовжило строку дії атестації робочих місць за умовами праці і під час карантину. Позачергову атестацію проводять, якщо докорінно змінилися умови і характер праці — з ініціативи роботодавця, профспілкового комітету, трудового колективу чи його виборного органу, органів Держпраці (абз. 3 п. 4 Порядку № 442).

Якщо працівники установи повний робочий день виконують роботу в шкідливих та важких або особливо шкідливих та важких умовах праці і при цьому на їхніх робочих місцях не провели атестацію чи провели несвоєчасно, вони втрачають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.

Чи звільняє карантин від атестації робочих місцьЯкщо непроведення атестації завдало шкоди здоров’ю працівника, то керівника можуть притягнути до кримінальної відповідальності

ШТРАФИ у 2022 році

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірка в органах місцевого самоврядування

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
6728

Заробітна плата: перевірка розрахунків та типові помилки

Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
9813

Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
9719