Як у 2022 році нараховувати/сплачувати ЄСВ за нарахування працівнику відпускних

Як у 2022 році нараховувати/сплачувати ЄСВ за нарахування працівнику відпускних

Податківці нагадали, що за працівником, якому нарахували відпускні за поточний і майбутній періоди, ЄСВ нараховують за кожен період окремо. При цьому сплачують ЄСВ з усієї суми нарахованих відпускних у місяці, в якому їх нарахували.

Як у 2022 році нараховувати/сплачувати ЄСВ за нарахування працівнику відпускних

ПРИКЛАД

Джерело: офіційний вебсайт Головного управління ДПС у м. Києві

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Мінімальна зарплата у 2024 році

В нашій статті – як мінімальна зарплата в Україні у 2024 році впливає на основні соціальні показники та податки: виплати бюджетникам, пенсії, мінімальний розмір ЄСВ та мінімальну пенсію.
10750

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
56077

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2726

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
82292

ЄСВ на декретні виплати: нарахування 2024

Нарахувати декретні без помилок – це обов’язок кожного бухгалтера. Нарахування ЄСВ на декретні – це один з етапів цього розрахунку, який невідомий для декретниці, але важливий для бухгалтера. Врахуємо всі нюанси обчислення соцвнеску разом.
72554

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді