Розширено права та повноваження платника податків та контролюючого органу щодо фіксації дій під час перевірки

Законом України від 30.11.2021 № 1914-ХІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» з 1 січня 2022 року запроваджується ряд нововведень.

 Розширено права та повноваження платника податків та контролюючого органу щодо фіксації дій під час перевірки

Чи має право ФСС перевірити довідки ОК-5, ОК-7 на всіх працівників ►►►


Зокрема, Законом надано право як платнику податків так і контролюючому органу під час перевірок відкрито здійснювати звукозапис, фото-, відео- фіксацію. Крім того, такі записи дозволено використовувати в подальшому як підставу для висновків акту перевірки.

Інформуємо, що план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків оприлюднений на офіційному вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua) (Головна/Діяльність/Плани та звіти роботи).

Відповідно до п. 77.2 ст. 77 Податкового кодексу України до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.

Джерело: ДПС в Івано-Франківській області

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4819

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84830

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді