Яку зарплату пообіцяли головам ОДА у 2022 році - рахуємо разом

Яку зарплату пообіцяли головам ОДА у 2022 році - рахуємо разом

02 грудня 2021 року Держстат оприлюднив статистичні дані про середньомісячну зарплату за ІІІ квартал 2021 року. Її розмір — 14 194 грн. Тому з 1 січня 2022 року перерахуйте розміри окладів головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Кому заплатять 63 873 грн ►►►

АЛЕ: у 2022 році для всіх категорій працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, державних органів розмір заробітної плати/грошового забезпечення може змінюватися тільки в межах бюджетних призначень на оплату праці, передбачених у Державному бюджеті (ст. 22 Закону про Держбюджет).

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
197777

Грошове забезпечення військовослужбовців та компенсація сім’ям загиблих на час воєнного стану

Уряд 09 серпня 2023 року прийняв нову постанову щодо розмірів грошового забезпечення військовослужбовців та додаткової винагороди. До цього розміри виплат змінювалися 1 лютого 2023 року.
654584

Оклади робітників, зайнятих обслуговуванням владних та виконавчих органів

Робітники в органах державної влади не є посадовими особами, мають менші оклади, але без них діяльність самого владного органу стане просто технічно неможливо. Як визначаються посадові оклади вантажників, водіїв, двірників, ремонтників, будівельників та інших обслуговуючих робітників – у цьому огляді.
18331

Заробітна плата: перевірка розрахунків та типові помилки

Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
9926