Стало відомо, хто з медиків отримає найменшу зарплату у 2022 році

урядовці анонсували підвищення зарплат лікарів до 20 000, а от про механізми виплат написали завуальовано.

Стало відомоа, хто з медиків отримає найменшу зарплату у 2022 році

Постанова № 2 містить вимогу про диференціацію заробітних плат медпрацівникам. Керівники бюджетних ЗОЗ і КНП повинні забезпечити її в межах фонду оплати праці через установлення доплат і надбавок. При цьому необхідно враховувати складність, відповідальність та умови роботи, яку виконує працівник, його кваліфікацію і результати роботи.

Всі оклади ►►►

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
45980

Надбавки-2024: кому, скільки, за що

Початок нового бюджетного року стартує з перегляду розмірів доплат та надбавок. Які надбавки та доплати можна встановити працівникам у 2024 році, що врахувати при їх встановленні розглянемо на практичній ситуації.
20392

Посадові оклади за ЄТС 2024 – тарифна сітка

Працівники більшості установ бюджетної сфери залежать в оплаті праці від так званої єдиної тарифної сітки (ЄТС), за якою визначаються посадові оклади. З’ясуємо, якими є розміри посадових окладів бюджетників у 2024 році та порахуємо зарплати деяких бюджетників на прикладі вищої школи.
176301

Індексація зарплати 2024

У 2024 році відновлена індексація зарплати. Які правила для нарахування індексації у 2024 році, як індексувати зарплату, якщо оклад змінюється та якщо не змінювався – дивиться приклади та пояснення від експерта.
36998

Зарплатні відомості – ЗРАЗКИ та бланки

У консультації – про оформлення зарплатних документів, зразки зарплатних відомостей, а також про відповідальність фінансову, адміністративну, дисциплінарну, кримінальну при нарахуванні зарплати.
45356

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді