МОЗ надало рекомендації щодо проблем з отриманням бустерного сертифікату в додатку Дія

Міністерство охорони здоров’я на своїй сторінці у Фейсбуці надало відповіді на питання що робити, якщо у додатку Дія не підтягується COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою або якщо зменшився термін дії сертифіката про два попередні щеплення?

МОЗ надало рекомендації щодо проблем з отриманням бустерного сертифікату в додатку Дія

Як оформити та оплатити Е‑лікарняний - СКАЧАЙТЕ шпаргалку


МОЗ: «Отримали ваші питання стосовно COVID-сертифіката в Дії для щеплених бустерною дозою та відповідаємо, що робити, якщо:
  • новий COVID-сертифікат не з'явився у Дії;
  • документ не підтягується, навіть якщо перезамовити сертифікат;
  • після оновлення запиту в застосунку отримали два сертифікати, один з яких зі зменшеним терміном дії.
бустер
бустер
МОЗ надало рекомендації щодо проблем з отриманням бустерного сертифікату в додатку Дія

Нагадаємо, щоб отримати сертифікат, достатньо надіслати запит на порталі чи в застосунку «Дія». Зробити це можна в перший же день введення дози вакцини проти COVID-19

Джерело: Facebook-сторінка Міністерства охорони здоров’я

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54485

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86331

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228597

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді