Що обов’язково повинно бути відображено у фіскальному чеку?

Фіскальний чек – це документ певного зразка, який в обов’язковому порядку був пропущений через касовий апарат та зафіксований в його захищеній пам’яті.

Що обов’язково повинно бути відображено у фіскальному чеку?


Що ж в обов’язково порядку має бути відображено в будь-якому фіскальному чеку?

ЦЕ:

  • номер касового апарату, виданий податковою при постановці його на облік;
  • число і час проведення операції. Невірно вказані дані служать підставою для заборони роботи касового апарату до усунення неточності;
  • підсумкова сума покупки;
  • інформація про касира;
  • порядковий номер касової операції. Він служить для контролю з боку податкових служб.

Головною особливість фіскальних чеків є те, що вони в обов’язковому порядку зберігаються в пам’яті касового апарату, саме для цього і служить захищений фіскальний блок в його складі.

Джерело: ДПС у Сумській області

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Картка аналітичного обліку касових видатків

Облік касових і фактичних видатків в бюджетниій установі 2024 ➤ зразок картки аналітичного обліку касових видатків ➤ зразок картки аналітичного обліку фактичних видатків
23763

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34927

Як вести касові операції

Хоча більшість розрахунків проводиться безготівково, окремі установи або за окремими операціями все ж проводять розрахунки готівкою. Розглянемо як проводити касові операції.
9705

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді