Мінфін доповнив Класифікацію доходів бюджету новими кодами

Міністерство фінансів України доповнило Класифікацію доходів бюджету новими кодами, про це йдеться у Наказі № 29 від 21.01.2022 року.

 Мінфін доповнив Класифікацію доходів бюджету новими кодами


Класифікація доходів бюджету, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11, була доповнена новими позиціями відповідно до Закону України від 02 грудня 2021 року № 1931-IX "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" :

"

41058100

Субвенція з місцевого бюджету на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду

41058200

Субвенція з місцевого бюджету на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду

41058300

Субвенція з місцевого бюджету на розвиток спортивної інфраструктури за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду

"

Джерело: Наказ Міністерства фінансів України від 21 січня 2022 року № 29 «Про внесення зміни до Класифікації доходів бюджету»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Небюджетний рахунок — рятівне коло для оплати видатків у воєнний час

Кабмін Постановою № 765 вніс зміни до Порядку № 590 — дозволив підприємствам, які постачають бюджетним установам товари, виконують роботи і надають послуги, відкривати небюджетні рахунки на їх ім’я в Казначействі. Бухгалтерську спільноту непокоїть запитання: чи зможуть тепер бюджетні установи своєчасно розраховуватися з постачальниками за товари, виконані роботи і надані послуги, якщо підприємства відкриють у Казначействі небюджетні рахунки?
11809

Структура кодування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету

Структура кодування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 №11. Код кожної бюджетної програми відповідає коду функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету
14235

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
35845

Тимчасова класифікація видатків та кредитування місцевих бюджетів (з перехідною таблицею до функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету)

Тимчасова класифікація видатків та кредитування місцевих бюджетів (з перехідною таблицею до функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету) затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 р. №11.
6414