Що сказати керівнику, який відмовляє бухгалтеру оформити підписку на бухгалтерські видання

Що сказати керівнику, який відмовляє бухгалтеру оформити підписку на бухгалтерські видання

Керівник установи відмовляє в передплаті професійного видання — його можна зрозуміти. Коштів для господарської діяльності в бюджетників не завжди вистачає. От він і намагається забезпечити установу всім необхідним — придбати бензин, продукти харчування, оплатити комунальні послуги тощо. Отже, економить на всьому. Тож коли бухгалтер просить керівника про передплату отримує пораду шукати інформацію для роботи в інтернеті.

Деякі бухгалтери погоджуються, що не на часі такі витрати. А деякі — наполегливо відстоюють свої інтереси і їм таки вдається оформити передплату.

Тримайте аргументи, які його переконають і вбережуть від судової тяганини та кримінальної відповідальності.

АРГУМЕНТИ ►►►

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
61

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
97

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10478

Корисність основних засобів: оцінка, проводки

Переоцінка та зменшення корисності основних засобів – бухгалтер стикається з цими поняттями у своїй роботі. Як оцінити корисність основних засобів та облікувати втрати/вигоди від зменшення/відновлення корисності ОЗ – експерт підкаже.
2875