Чому варто переглянути колективний договір на початку року

Чому варто переглянути колективний договір на початку року

Трудові колективи і роботодавці на початку року переглядають положення діючих колективних договорів. За необхідності — вносять зміни до них або починають розробляти та укладати нові. Причина — перевіряючі часто звинувачують установи, що колективний договір не відповідає нормам законодавства або в ньому немає необхідних норм щодо оплати праці.

Дізнайтеся, на що саме звернути увагу в колективному договорі та чи мають право органи Держпраці втручатися у правовідносини, що виникають з колективного договору.

ЧИТАТИ СТАТТЮ ☑️

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4769

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84476

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді