Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів: коли подати

Всі роботодавці мають зареєструватися у відділенні Фонду соціального захисту інвалідів (далі — ФСЗІ) до 1 лютого року, що настає за роком їх створення. Це передбачає Порядок реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затверджений постановою КМУ від 31.01.2007 № 70.

Реєстр роботодавців ФСЗІ веде на електронних носіях інформації. До цього реєстру ФСЗІ включає дані звітів роботодавців про зайнятість і працевлаштування інвалідів за формою № 10-ПІ (річна).

Роботодавці, зареєстровані у відповідних відділеннях ФСЗІ за своїм місцезнаходженням, щороку до 1 березня мають подати форму № 10-ПІ відповідно до наказу Мінсоцполітики «Про затвердження форми звітності № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів» та Інструкції щодо заповнення форми звітності № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів» від 10.02.2007 № 42.

Звіт роботодавці надають в паперовому вигляді безпосередньо до територіальних відділень ФСЗІ або надсилають рекомендованим листом.

За інформацією Фонду соціального захисту інвалідів

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2987

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100185

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51398

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81707

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді