ДПС повідомляє про обмеження надання доступу до реєстрації акцизних накладних в ЄРАН

ДПС повідомляє, що у зв’язку з оголошенням воєнного стану з 05 год. 30 хв. 24 лютого 2022 року у відповідності з Указом Президента України від 24.02.2022 № 64⁄2022, з метою захисту прав платників та вжиття заходів щодо інформаційної безпеки ДПС обмежено надання (у тому числі зупинення деяких) електронних сервісів та доступ до Електронного кабінету.

 ДПС повідомляє про обмеження надання доступу до реєстрації акцизних накладних в ЄРАН

СКАЧАТИ зразок цивільно-правового договору


У зв’язку з цим реєстрація акцизних накладних в ЄРАН буде здійснюватися після відновлення роботи інформаційно-комунікаційних систем.

На період обмеження надання (у тому числі зупинення деяких) електронних сервісів платникам акцизного податку у разі неможливості зареєструвати акцизну накладну в Єдиному реєстрі акцизних накладних дозволяється переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами за наявності товарно-транспортної накладної, яка повинна містити інформацію з відповідної акцизної накладної, та паперового примірника акцизної накладної, підписаної особою, уповноваженою на її складання (п.231.6 ст.231 ПК).

Про час відновлення реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних буде повідомлено додатково.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Додатково повідомляємо, що штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію акцизних накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних, граничний термін реєстрації яких припадає на період існування обмеження надання електронних сервісів (технічної помилки), не застосовуються.

Джерело: Податкова служба - офіційний telegram-канал

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263361

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3096

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54703

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді