Як платникам податків м. Києва отримати консультації від ДПС

Як платникам податків м. Києва отримати консультації від ДПС

Столична податкова надає відповіді на питання платників телефоном або онлайн.

Наразі працівники ДПС м. Києва не мають змоги надавати консультації за телефонами, що вказані на сайті ДПС.

Однак, отримати зворотній зв‘язок від податкової м. Києва можете за номерами:

· 454-70-50;

· 454-71-93.

Тут можна отримати первинні консультації з питань сплати платежів, повернення та/або перекидів надміру або помилково сплачених коштів, реєстрації та обліку програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО), декларування доходів та інших питань, що стосуються сплати податків фізичними та юридичними особами.

За номером +38 (096) 798 62 52 можете отримати відповіді на питання, які стосуються акцизного податку та роботи з підакцизною групою.

За номером +38 (096) 747 34 04 отримаєте роз’яснення щодо подання звітності, сплати/не сплати податків, нарахування штрафних санкцій тощо.

Якщо телефонні номери недоступні, пишіть свої питання у приватні повідомлення на сторінку ДПС у м. Києві у Facebook.

За інформацією ДПС у м. Києві 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3791

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872