Що робити, якщо закінчилися стрічки для РРО

Що робити, якщо закінчилися стрічки для РРО

Якщо закінчилися стрічки для РРО і ви не можете купити їх через воєнний стан — видавайте споживачам розрахункові документи в інших формах. Такі документи мають містити всі обов’язкові реквізити.

За Законом України «Про захист прав споживачів» продавець під час продажу товару зобов'язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми.

Якщо під час воєнного стану в Україні не маєте технічної можливості друкувати чеки, можете надсилати електронні розрахункові документи на абонентський номер чи адресу електронної пошти, що надав споживач.

Окрім того, маєте змогу відтворити QR-код на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій. Покупець зчитає цей код та отримає електронний розрахунковий документ.

З огляду на складності часу можете надавати покупцям розрахункові документи в інших формах. Але вони повинні містити всі обов’язкові реквізити.

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869