Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям під час посівної

Успішно стартувати з посівною кампанією аграріям допоможуть держава та міжнародні партнери. Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної 2022: https://agrostatus.org/. На ній треба заповнити спеціальну заявку за вашими потребами. Далі Мінагрополітики через засоби зв’язку зорієнтує щодо всіх подальших дій.

Для того, щоб міністерство приорітетно допомогло вам вирішити проблеми просимо зайти на сайт від цифрової команди МІН АПК — https://agrostatus.org/ і внести свої дані. Про це повідомляє Мінагрополітики.

У цей надзвичайно складний для України час Мінагрополітики просить усіх аграріїв поділитися інформацією щодо стану господарств та планів посівної на 2022 рік. На основі даного опитування Мінагро та міжнародні партнери будуть проводити детальний аналіз ситуації у країні та направляти допомогу якщо буде необхідно.

Основні вектори: 1. ПАЛИВО 2. ЛОГІСТИКА 3. МТР

Заповнення форми займе 10-20 хвилин та допоможе міністерству не робити 10 тисяч дзвінків, а опрацювати все за години.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9261

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3795

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1873