Відсторонені держслужбовці та посадовці мають приступити до роботи

Держслужбовці та посадовці місцевого самоврядування, яких відсторонили від посад через відсутність вакцинації від COVID-19, мають приступити до роботи.

Відсторонені держслужбовці та посадовці мають приступити до роботи

Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) роз’яснило, що всіх працівників, держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування, яких відсторонили від посад через відсутність вакцинації від COVID-19, слід допустити до роботи (роз’яснення від 04.03.2022 № 148 р/з).

НАДС зазначає, що наказ МОЗ «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» від 04.10.2021 № 2153 слугував підставою видавати відповідні розпорядчі акти, щоб відсторонити від роботи працівників, невакцинованих від COVID-19, у т. ч. держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Ці накази і розпорядження визнають такими, що втратили чинність.

Джерело: НАДС

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплата за виконання обов’язків тимчасово відсутнього або відстороненого працівника

Працівники бюджетних установ часто мають виконувати обов’язки інших — тимчасово відсутніх або відсторонених. Як оформити та нарахувати доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього/відстороненого працівника? Від окладу за якою посадою встановлювати доплату? Пояснюємо на прикладі робочої ситуації.
76322

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8171

Наказ про відкликання з відпустки

Відкликання з відпустки працівника – чи можна це зробити? Як скласти розпорядження про відкликання з відпустки, наказ? Роз’яснимо покроково.
47458

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
11766

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді