Щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві зростуть на 14%

Щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві зростуть на 14%

Щомісячні страхові виплати потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань та їх родинам (далі — страхові виплати), які фінансує Фонд соціального страхування України (ФСС), зростуть на 14%. Попри воєнний стан фахівці ФСС вже взялися за перерахунок. Середній розмір щомісячної страхової виплати збільшиться на 647 грн.

Рішення про проведення перерахунку страхових виплат Кабмін затвердив постановою від 05.03.2022 № 200. 

Підвищені страхові виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні. Нагадаємо, фінансування цих виплат ФСС проводить у наступному місяці за попередній.

Прес-центр ФСС 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9260

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872