Як зберегти виробничий потенціал вітчизняних підприємств в умовах воєнного стану - ФРУ

Як зберегти виробничий потенціал вітчизняних підприємств в умовах воєнного стану - ФРУ

Федерація роботодавців України (ФРУ) спільно з урядом працює над збереженням виробничого потенціалу вітчизняних підприємств в умовах правового режиму воєнного стану. Представники ФРУ увійшли до складу міжвідомчої робочої групи з координації заходів, спрямованих на переміщення виробничих потужностей підприємств на безпечні території.

Перемістити виробничі потужності підприємств планують завдяки:

  • повній підтримці Укрзалізниці;
  • максимальному сприянню органів місцевої влади;
  • задіянню фур Укрпошти, а також приватного автопарку (де є можливість його надати).

Свої запитання щодо координація дій, будь-ласка, направляйте на пошту [email protected].

Прес-служба ФРУ 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3791

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872