Уряд врегулював як військовим адміністраціям закуповувати засоби індивідуального захисту на умовах передоплати

Уряд врегулював як військовим адміністраціям закуповувати засоби індивідуального захисту на умовах передоплати

БЕЗПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛУ "Головбух: БЮДЖЕТ"

КМУ прийняв постанову «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169» від 16.03.2022 № 290 (далі – Постанова № 290) і врегулював як військовим адміністраціям проводити розрахунки під час закупівлі індивідуального захисту на умовах попередньої оплати.

Таке рішення Уряду спрощує умови закупівлі військовими адміністраціями засобів індивідуального захисту на умовах попередньої оплати в умовах воєнного стану. Зокрема, Постанова № 290 передбачає :

- проводити попередню оплату військовими адміністраціями під час закупівлі засобів індивідуального захисту на строк та у розмірах, визначених у договорах про закупівлю товарів і послуг;

- непоширення на військові адміністрації під час закупівель засобів індивідуального захисту окремих положень постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» щодо платежів з попередньої оплати виконавцями робіт, постачальникоам товарів і надавачам послуг, якими порушено умови договорів щодо попередньої оплати.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
297361

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді