За які комунальні послуги можна отримати компенсацію

Компенсацію надають, щоб покрити витрати на оплату комунальних послуг. Аби класифікувати видатки на оплату компослуг, які проводять, установи використовують Інструкцію № 333. Тож перелік послуг, які компенсують, наведемо із зазначенням КЕКВ, а саме:

  • послуги з постачання теплової енергії або теплової енергії як товарної продукції — КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання»;
  • послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення — КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення»;
  • послуги з поводження з побутовими відходами або вивезення побутових відходів — КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг»;
  • послуги з постачання та розподілу природного газу — КЕКВ 2274 «Оплата природного газу»;
  • послуги з постачання та розподілу електричної енергії — КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії»;
  • придбання дров, пелет, вугілля, інших видів палива для опалення будівель та приміщень — КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг».

Як визначити обсяг компослуг для компенсації

Як облікувати компенсації за компослуги з держбюджету

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованних видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та/або «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА»
усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1000

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869