Місцеві ради тимчасово не зможуть класти гроші на депозит

Органи місцевого самоврядування, які управляють коштами місцевого бюджету, тепер розміщуватимуть на вкладних (депозитних) рахунках у банках тільки тимчасово вільні кошти спеціального фонду місцевого бюджету. Тимчасово вільні кошти загального фонду місцевого бюджету ОМС не матимуть змоги розміщувати до кінця поточного року.

Тимчасово вільні кошти спеціального фонду місцевого бюджету Казначейство перераховуватиме з рахунків місцевих бюджетів на вкладні (депозитні) рахунки, відкриті фінансовими органами у банках, на підставі розпорядження про виділення коштів спеціального фонду місцевого бюджету.

Відповідні зміни Уряд затвердив на засіданні від 23.01.2019.

Джерело: Постанова КМУ від 23.01.2019 № 53

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100121

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40566

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68029

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3736

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді