Як неприбутковій організації виправити помилки у звіті про використання доходів

Якщо неприбутковій організації потрібно самостійно виправити помилки у Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі — Звіт), вона має використати Додаток ВП до цього звіту.

Додаток ВП до рядків 7-9 Звіту установа надає, якщо потрібно виправити помилки у Звіті, який містить інформацію про виправлені помилки в раніше поданому Звіті.

Додаток ВП складається з двох таблиць:

  • Таблиця 1 — призначена для врахування помилкиок у звітному періоді, що настає за періодом, у якому виправлено помилки;
  • Таблиця 2 — відображає результати виправлення помилок.

Додаток ВП до Звіту установа надає, якщо:

  • виправляє помилки, пов’язані з розрахунком податкового зобов’язання;
  • використала кошти за нецільовим призначенням та/або розподілила доходи (прибутки) організації серед засновників (учасників), її членів, членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Також неприбуткова організація має право подати уточнюючий звіт з виправленими показниками. У цьому випадку вона має сплатити штраф — 5% від суми самостійно нарахованого заниження податкового зобов’язання (п.120.2 ПК).

У формі Звіту установа має проставити у блоках:

  1. «Наявність додатків» — позначку у полі «ФЗ прим. 6».
  2. «Наявність поданих до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації додатків — форм фінансової звітності» — позначки:
  • «Баланс (Звіт про фінансовий стан)»;
  • «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» або «Звіт про результати фінансової діяльності»;
  • «Звіт про рух грошових коштів» (крім бюджетних установ);
  • «Звіт про власний капітал»;
  • «Примітки до річної фінансової звітності» (крім бюджетних установ).

За інформацією ГУ ДФС у Харківській області

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121137

Декретні в Податковому розрахунку – ЗРАЗКИ

Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
117705

Звіт про власний капітал

Звіт про власний капітал (форма № 4-дс) – один зі звітів, які подають у складі річної фінансової звітності. У статті експерт розкаже все про інформацію, яку слід розкривати у цьому звіті, а також на зразку покаже, як заповнювати його рядок за рядком.
36093

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді