Як неприбутковій організації виправити помилки у звіті про використання доходів

Якщо неприбутковій організації потрібно самостійно виправити помилки у Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі — Звіт), вона має використати Додаток ВП до цього звіту.

Додаток ВП до рядків 7-9 Звіту установа надає, якщо потрібно виправити помилки у Звіті, який містить інформацію про виправлені помилки в раніше поданому Звіті.

Додаток ВП складається з двох таблиць:

 • Таблиця 1 — призначена для врахування помилкиок у звітному періоді, що настає за періодом, у якому виправлено помилки;
 • Таблиця 2 — відображає результати виправлення помилок.

Додаток ВП до Звіту установа надає, якщо:

 • виправляє помилки, пов’язані з розрахунком податкового зобов’язання;
 • використала кошти за нецільовим призначенням та/або розподілила доходи (прибутки) організації серед засновників (учасників), її членів, членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Також неприбуткова організація має право подати уточнюючий звіт з виправленими показниками. У цьому випадку вона має сплатити штраф — 5% від суми самостійно нарахованого заниження податкового зобов’язання (п.120.2 ПК).

У формі Звіту установа має проставити у блоках:

 1. «Наявність додатків» — позначку у полі «ФЗ прим. 6».
 2. «Наявність поданих до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації додатків — форм фінансової звітності» — позначки:
 • «Баланс (Звіт про фінансовий стан)»;
 • «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» або «Звіт про результати фінансової діяльності»;
 • «Звіт про рух грошових коштів» (крім бюджетних установ);
 • «Звіт про власний капітал»;
 • «Примітки до річної фінансової звітності» (крім бюджетних установ).

За інформацією ГУ ДФС у Харківській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64682

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42386

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78252